איתור קופות גמל עם ליווי ושירות אישי

יש מספר עובדות לגבי איתור כספים בקופות בגמל שכדאי לך לדעת!

בדיקה ראשונית בחינם!

איתור קופות גמל

עובדה מס' 1: משרד האוצר מעריך שקיימים בין 10 ל-15 מיליארד שקלים השייכים לציבור ונמצאים בקופות הגמל השונות. אם גם אתם מבולבלים תדעו שאתם בידיים טובות מכיוון שרוב אזרחי ישראל לא יודעים מה מצב קופות הגמל שלהם.

עובדה מס' 2:  כנראה שחברות ההשקעות וחברות הביטוח לא יספרו לך על דעת עצמן שהם מחזיקים בקופת גמל הרשומה על שמך…

עובדה מס' 3:  התהליך שאנו מבצעים לאיתור כספים בקופות גמל אינו דורש מאמץ מצדך ויכול לשפוך אור על התיק הפנסיוני שלך!

כבר אלפי ישראלים איתרו את קופות הגמל שלהם
יש להזין את הפרטים במדויק לשם קבלת הערכה ראשונית

אנשים איתרו קופות גמל בעזרתנו
0
אנשים איתרו קופות גמל בעזרתנו
0
אנשים איתרו קופות גמל בעזרתנו
0

⭐⭐⭐⭐⭐
"תודה שאיתרתם לנו קופות גמל עם סכום כולל של 19,560 ש"ח!"
"אשתי עבדה בחברה מסודרת תקופה ארוכה אך לא ממש ידעה איפה מנוהלות קופו הגמל שלה.
לאחר שחיפשה בתלושי משכורת ראתה שהכספים נוהלו בחברה שכבר שנסגרה וכל הכספים שהיו בה עברו לחברה אחרת!
בזכות מניב איתרנו תוך פחת משבוע איפה כל הכסף נמצא ואף איתרנו כספים שלא היינו מודעים להם!
ממליצים מכל הלב לבצע את האיתור עם מניב!"

3 סיבות נפוצות לבלבול הקשור לכספים בקופות הגמל:

1הסיבה הנפוצה ביותר לבלבול של אזרחי ישראל היא שבשנות ה-20-40 שלנו, אנו סובלי מחוסר מוטיבציה להתעסק בנושאים הקשורים לפנסיה שלנו כי זה "רחוק מאיתנו".

2בעקבות רפורמת בכר בשנת 2005, הבנקים שניהלו את קופות הגמל שלכם נאלצו למכור אותן לחברות הביטוח ובתי ההשקעות השונות. רבים הכספים שנוהלו "נפלו בין הכיסאות" במהלך המעבר ושוכבים שם שנים ללא דורש.

3פטירה של קרוב משפחה – ייתכן ואחד מבני משפחתכם ז"ל השאיר מאחוריו קופת גמל. חשוב לבדוק!

3 סיבות מדוע החברות השונות מסתירות את קופות הגמל שהן מנהלות עבורכם:

1זה פשוט: כסף רב יותר – השקעות גדולות יותר – רווחים גדולים יותר.

2גם אם התשואות נמוכות, דמי הניהול המוטלים על הכספים עדיין "דופקים כמו שעון". 

3ככל שבקופתם כסף רב יותר הן משכנעות לקוחות נוספים להצטרף אליהן.

צפו בסרטון עכשיו ותבינו מדוע כה חשוב לאתר כספים…
%d7%97%d7%a5-%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a7-%d7%a4%d7%99%d7%a6%d7%99

 3 סיבות מדוע איתור כספים בקופות גמל היא ההשקעה המשתלמת ביותר עבורך כעת:

1סכום הכספים האבודים שנאתר גבוה משמעותית מסכום הבדיקה.

2הכספים האבודים שלך מאבדים מערכם עם הזמן בגלל דמי הניהול המוטלים עליהם, אז זה הזמן לאתר אותם.

3תוכלו לאחד את הכספים האבודים שנאתר עם קופות הפנסיה הקיימות שלכם וכך תגדילו את הקצבה החודשית. 

3 סיבות מדוע כדאי לך לבצע איתור קופות גמל רק אצלנו: 

1אנחנו לא מבקשים דמי פתיחת תיק (אצל חברות מתחרות זה מגיע ל-₪1600)

2איננו מבקשים אחוזים מהכסף שנאתר, הכסף שייך לכם במלואו.

3 תקבלו מאיתנו הדרכה פנסיונית ראשונית ותבינו איפה אתם עומדים עם הפנסיה שלכם ללא תשלום נוסף!

צפו בסרטון עכשיו ותבינו מדוע עכשיו זה הזמן לאתר את הכספים האבודים שלכם
%d7%97%d7%a5-%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a7-%d7%a4%d7%99%d7%a6%d7%99

 

לאורך השנים אנו עוברים דירות, מחליפים עבודות, כאשר מסתבר שפעמים רבות אנו פשוט מאבדים קרנות, חסכונות, קופות גמל ועוד. במילים אחרות, לרובנו קיימים חסכונות שאנו פשוט לא מודעים אליהם. כאן בדיוק נכנס לתמונה איתור קופות גמל. מדובר בפתרון יעיל ומתקדם אשר נועד לאפשר לנו למצוא חסכונות אשר פשוט לא ידענו על קיומם.

ניתן לראות כי אזרחים רבים מוותרים על הזכות שלהם למימוש כספים אשר נמצאים על שמם בקופות הגמל, ולמעשה אינם תובעים את זכאותם. ישנן סיבות רבות לכך: העדר המסמכים המתאימים, חשש מבירוקרטיה ותהליכים, חוסר הבנה בתחום הפיננסי, ופשוט אי ידיעה מאיפה להתחיל.

במקרים רבים, לאחר עזיבה של מקום עבודה, עובדים רבים כלל אינם מודעים לעובדה כי הצטברו כספים לטובתם. כלומר, גם אם קיבלתם תשלום כאשר עזבתם את מקום העבודה, בעקבות פיטורין או התפטרות, ייתכן כי לא קיבלתם את מירב ההטבות הכלכליות אשר נלוות לחסכונות בקופות הגמל.

איתור קופות גמל – לאן זה נעלם?

בשנת 2008, הפקדת כספי המעסיק לפנסיה הפכה לחובה, כאשר לפני כן, לכל מעסיק היה הסדר משלו מול מוסדות פיננסים, כחלק מתגמולים שהוא מציע לעובד. הקושי לעקוב אחר נתונים פיננסיים משתנים בחיי היום יום, הם למעשה הגורם המרכזי להימצאות כספים שאין לנו מושג אודותם, בעיקר כאשר מדובר על תקופת העסקה ארוכה במיוחד.

כיום, איתור קופות גמל הינו תהליך פשוט אשר ניתן לעשות באופן עצמאי, בפשטות ובקלות. כמו כן, ניתן להעזר בחברה מקצועית אשר מתמחה בתחום, ובדרך כלל מציעה פגישה ראשונה ללא עלות, עם מתכנן או יועץ פנסיוני. במהלך הפגישה, היועץ מספק דוח בדיקה אשר נועד לאתר את הכספים שלכם.

תוכן עניינים

השלב השני – בדיקה של דמי ניהול

איתור קופות גמל הינו רק השלב הראשון. למעשה, לאחר שתמצאו את החסכונות וקופות הגמל, קיים סיכוי גבוה כי תגלו שדמי הניהול גבוהים. מדובר בתופעה נפוצה בקרב חשבונות שאנו לא בודקים. למעשה, אותן מערכות מבינות כי לא קיים פיקוח, ומעלות את דמי הניהול. לכן, הקפידו לבדוק את החשבונות (קרנות, קופות גמל וכדומה) אחת לתקופה, במטרה למנוע את יוקר דמי הניהול.

השלב השלישי: תכנון פיננסי נכון

כאמור, איתור קופות גמל הינה רק יריית הפתיחה. לאחר השלב הראשון והשני, חשוב לערוך בדיקה יסודית ומקיפה אשר תעזור לכם לבנות תוכנית פיננסית נכונה ויעילה. תוכנית זו חייבת לכלול חלוקת מכשירים פיננסים בתיק שלכם, הוזלה של דמי ניהול, פיזור השקעות, קביעה של רמת סיכון, ועוד.

ניתן לראות כי רבים אינם בקיאים בתחום הפיננסי ולכן נרתעים מכל התהליך. בדיוק לשם כך קיים היצע רחב של חברות מקצועיות אשר מתמחות בתחום, ויכולות לעזור בתהליך של איתור קופות גמל, וכמובן בתהליך של הוזלת דמי ניהול ובניית תוכנית פיננסית נכונה ומדויקת יותר.

איך מוצאים את הכספים האבודים?

בראש ובראשונה, על מנת לבצע איתור קופות גמל, מומלץ להכנס לאתר משרד האוצר, למערכת חיפוש אשר נקראת איתור כספים אבודים. שם תוכלו לקבל מידע אודות קופות וקרנות של שמכם, וכמובן על שמם של קרובי משפחה. חיפוש חשוב נוסף הוא באמצעות המסלקה הפנסיונית.

המסלקה למעשה מעבירה נתונים ומידע מכלל גופי הביטוח השונים, הגמל והפנסיה, לקבל סוכני הביטוח, ציבור החוסכים, והיועצים הפנסיונים. המסלקה מציעה ממשק נוח, פשוט ומאובטח. עם זאת, יש לקחת בחשבון כי על מנת לקבל תמונה מלאה שכוללת היקף קופות, סטטוס של כל קופה וקרן, דמי ניהול וכדומה, מומלץ להתקשר למנהל הקרן או הפנסיה.

איתור קופות גמל – אפילו אם חלפו שנים רבות

כאמור, ניתן להיעזר בשירותיה של חברה לאיתור קופות גמל, אשר עורכת בדיקה רחבה וקפדנית ומעקב אחר הכספים בקופות הגמל הרשומים על שמכם, ונותרו בקופות של המעסיקים השונים. ניתן לבצע את הבדיקה בכל עת, גם לאחר שנים רבות.

חשוב כי לא תוותרו על הכספים אשר מגיעים לכם. כמו כן, בעת פניה לחברה מקצועית, אשר מתמחה בתחום, תוכלו גם להסיר את החשש מפני תהליכים כלכליים, בהם אינכם בקיאים. המומחים בתחום זה, מיומנים ובעלי ידע וניסיון, ויוכלו לשחזר עבורכם כספים מקופות הגמל השונות, תהליך אשר יכול להתבצע על הצד הפשוט, הקל, היעיל, והמהיר ביותר, ללא עכבות וזמן המתנה ארוך.