הקץ לבלבול! זה הזמן לעשות סדר עם הר הביטוח שלך

אנו נספק לך ייעוץ אישי ואובייקטיבי על הר הביטוח שלך ונחסוך לך אלפי שקלים!

הבדיקה חינם!

עובדה מס' 1: בשנת 2015 הציבור הוציא 63 מיליארד שקל על מוצרי ביטוח שונים ולכן משרד האוצר החליט להקים את הר הביטוח שיעשה סדר לאזרחי ישראל

עובדה מס' 2: ההערכה היא כי עשרות אלפי אנשים משלמים ביטוחי כפל, משמע – הם משלמים על אותו מוצר ביטוח לשתי חברות שונות!

עובדה מס' 3: יש לנו את הכלים, הידע והניסיון לוודא שאינך חלק מהסטטיסטיקה ולחסוך לך מינימום 36,000 לטווח הארוך באמצעות כלים וניסיון של 27 שנה!

יש למלא את הטופס אותו דורש משרד האוצר כדי להתחיל בבדיקה. השירות ניתן ללא תשלום.

כבר אלפי ישראלים קיבלו מאיתנו שירות משלים להר הביטוח

"אני חוסך 3300 ש"ח בשנה"
⭐⭐⭐⭐⭐
"כמו רוב תושבי ישראל חשבתי שאני הכי חכם והכי מבין, דבר שגרם לי להפסיד עשרות אלפי שקלים בשנים האחרונות. לשמחתי נתקלתי בשיטוט באינטרנט באתר של מניב והחלטתי להתקשר ולבדוק במה מדובר. זכיתי למענה טלפוני מיידי, עם אנשים שבאמת רוצים לעזור לתקן את העוול שחברות הביטוח גורמות לנו. אם אתם רוצים סדר ביטוחי אין לכם מה להסס, אני חוסך 3300 ש"ח כל שנה מעתה ואילך. תודה רבה לדניאל ולשאר הצוות."
א.ש, הרצליה

4 סיבות מדוע יש סיכוי גבוה שאתם משלמים על ביטוחי כפל בלי לדעת על כך:

כפל ביטוחים הוא גורם שמבזבז למשפחה ממוצעת 2640 ש"ח (לפחות) בשנה. האם גם אתם בסטטיסטיקה?

  1. אם רכשת ביטוח בריאות קבוצתי במקום עבודתך ובמקביל בן/בת הזוג רכשו ביטוח פרטי לכל המשפחה – ייתכן מאוד שאתם לא מכוסים… רבים מהכיסויים אלה חופפים זה לזה באופן שלא יקנה לכם פיצוי כפול, מכיוון שהחברות מתנות את הכיסוי בעובדה שלא נתקבל ממקור אחר.
  2. הרחבות – פעמים רבות הפוליסה מקנה לכם אופציות מורחבות כגון האפשרות לבחור מנתח ספציפי. לעיתים קרובות אתם משלמים על ההרחבות תשלום נוסף לשתי חברות.
  3. רבים מאיתנו רכשו ביטוח בעקבות שיחת מכירה או "עדכון פרטים" מבלי לזכור או לדעת שהם כבר מבוטחים בפוליסה דומה. הרבה תלונות הגיעו מאנשים שהצטרפו לביטוח תאונות אישיות מבלי לדעת את זה.
  4. בדר"כ התשלום לפרמיה מתבצע בהוראת קבע, דרך חברות האשראי ואפילו מההפרשות של המעסיק. דבר זה מקשה עלינו לדעת בדיוק עבור מה אנחנו משלמים.

3 סיבות מדוע חשוב שתדעו מהי תכולת הביטוח שרכשתם:

בזכות שירות האיתור והניתוח שלנו תבינו אחת ולתמיד מהי תכולת הביטוח שרכשתם. הנה 3 סיבות חשובות למה חשוב שתדעו בדיוק מה התכולה של כל ביטוח וביטוח.

  1. נניח וחלילה קרה לכם משהו בגינו אתם זקוקים לביטוח שרכשתם בעבר. במידה ואינם מודעים לכך שאתם זכאים לפיצוי מהביטוח כלל לא תדרשו אותו. האינטרס של חברות הביטוח הוא לספק לכם מידע מעורפל כדי שלא באמת תפנו אליהם בכל אירוע.
  2. הרבה פעמים אתם בטוחים שאתם מכוסים בפוליסה מסוימת ולאחר איתור הביטוחים שלנו תגלו שהיא בעצם פגה (!) ואתם חייבים לחדש אותה. איתנו גם תוכלו לחדש במחיר הזול ביותר עבורכם.
  3. השוואת מחירים – אם לא תדעו בדיוק כמה אתם משלמים על כל פוליסה ולא תדעו בדיוק בכמה אתם יכולים להוזיל אותה רוב הסיכויים שתמשיכו לשלם עבור אותה פוליסה במשך שנים. ניתוח של אתר "כלכליסט" מצא פערים של עד 56% במחירי הפוליסות!

 השוואת ביטוח דירה ותכולה הר הביטוח

לסיכום, מהן 4 הסיבות שכל אזרח במדינת ישראל חייב לקבל את השירות המשלים לאתר הר הביטוח מאיתנו: 

  1. האינטרס של חברות הביטוח השונות הוא לא לחשוף בפניכם את ביטוחי הכפל שלכם.
  2. כמובן שאף חברת ביטוח לא תפרסם את המבצעים המיוחדים של המתחרים שלה.
  3. אתר האוצר נותן כלי בחינם של איתור פוליסות ביטוח לפי תעודת זהות אך הוא כלי חסר ולא מספק.
לסיכום, השירות המשלים לאתר של הר הביטוח הוא שירות חובה לכל אזרח. נשמח לצרף אותך למשפחת לקוחותינו!