הר הכסף - שירות משלים ברישיון משרד האוצר

זה הזמן לאתר את הכספים שלך במלואם בעזרת הר הכסף

הבדיקה הראשונית חינם!

הר הכסף

עובדה מס' 1: משרד האוצר מעריך שקיימים בין 10 ל-15 מיליארד שקלים השייכים לציבור הישראלי ומוגדרים כ"כספים אבודים" ולכן השיק את אתר הר הכסף.

עובדה מס' 2:  הר הכסף מאתר רק חלק מהכספים שלך ואין שום דרך לבקש תמיכה בטלפון מהאתר הרשמי. בעקבות כך משרד האוצר נתן לנו רישיון לבצע איתור כספים יסודי יותר עם שירות אישי וחם.

עובדה מס' 3:  לעולם לא יהיה תחליף לשירות אנושי ואיכותי כולל מענה טלפוני סבלני.

יש למלא את הטופס אותו דורש משרד האוצר ותוך מספר שניות תתקבל הערכה ראשונית לגבי הכסף שלך.

כבר אלפי ישראלים ביצעו איתור כספים

🔒 טופס מאובטח ומוצפן בטכנולוגיית SSL 🔒

סכום הכספים האבודים בהר הכסף
0
הסכום הממוצע לאיתור
0
גופים אפשריים המנהלים את הכספים שלך
0

"לא האמנתי שאקבל שירות כזה"


"עבדתי במהלך חיי במספר עבודות וכמו רוב הבנות בגילי לא ייחסתי חשיבות לכספי הפנסיה שלי.  שמעתי ברדיו על הר הכסף של משרד האוצר והחלטתי לבדוק אם מגיע לי משהו שלא ידעתי ממנו. ביצעתי חיפוש בהר הכסף אך לא ממש הבנתי מה הצעד הבא, והרגשתי שנכון יהיה לי להפסיק להתעסק בנושא הזה כדי לא להתעצבן ולהתאכזב. הבוס שלי סיפר לי על מניב שנותנים שירות משלים להר הכסף והחלטתי לנסות את מזלי איתם... השירות שקיבלתי היה מקצועי וסבלני, הם איתרו את כל הכספים שלי והדריכו אותי מה הצעד הבא שלי בכל קופה וקופה. כיף לגלות שיש בישראל אנשים שעוזרים מכל הלב. ממליצה ממליצה ממליצה!"
נ.ז, פתח תקווה

שאלות נפוצות

מדוע הר הכסף אינו מוצא את כל הכספים שלי?

1. בעיית רישום של החברה המנהלת – מצאנו מקרים רבים בהם החברות המנהלות את הכסף שלך לא הזינו נכון נתונים של לקוחות וכך הר הכסף לא מצא אותם. לא כדאי להגיש תביעה נגדם או נגד משרד האוצר מכיוון שמדובר בתהליך טווח שעולה הרבה כסף. עובדה זו גורמת לאנשים לוותר מראש על המאמץ והזמן ובשל כך למעשה מוותרים על הכסף שלהם. איתנו תאתרו במהירות את הכסף ללא בזבוז אנרגיות מיותרות.

2. חשבונות אשר לא עברו לסטאטוס "לא פעיל" – עפ"י תקנון משרד האוצר רק חשבונות לא פעילים מוצגים באתר הר הכסף. ומה לגבי חשבונות פעילים שעדיין לא עברו לסטאטוס לא פעיל? האתר לא ימצא גם אותם.

3. בעיית התממשקות של הר הכסף מול חברות הביטוח – איננו יודעים מדוע זה קורה, אך הרבה פעמים אנו מוצאים שהר הכסף אינו מתממשק טוב עם חברות הביטוח ולכן לא מאתר את כל הביטוחים הרשומים על שמך, שלהם יש מרכיב חיסכון. לנו יש ניסיון של 27 שנה בענף הביטוח וקשרים טובים מאוד עם החברות השונות כך שנמצא 100% מהכספים שלך.

כיצד הר הכסף יצא לאור?

בעבר כל החסכונות הפנסיונים של אזרחי ישראל נוהלו בבנקים השונים ולא היתה תחרות אמיתית על דמי הניהול ששילמנו והשירות שקיבלנו. 

בעקבות ועדת בכר שהמלצותיה הובאו לציבור בשנת 2005, כל הכספים שניהלו הבנקים עבורו לניהולם של בתי ההשקעות וחברות הביטוח והשוק נפתח לתחרות.

בעקבות מעבר הכספים נוצר אי סדר אשר קיים עד היום ולצערנו אנחנו נתקלים יום יום באנשים שלא יודעים לאן הכסף שלהם נעלם.

הר הכסף כפיתרון של שמשרד האוצר

בחודש מאי 2013, לאחר עבודה מואמצת שנמשכה זמן רק הוקם אתר הר הכסף בגרסתו הראשונה. 

הר הכסף הוא מנוע חיפוש לכספים אבודים אשר מקושר למחשבים של חברות הביטוח ובתי ההשקעות ואמור לתת לכם מושג אם קיימות קופות להן אתם לא מודעים.

משרד האוצר יצא בקמפיין פרסום מושקע  בכל אמצעי המדיה כדי לעזור לאזרחים לעשות סדר בכספים שלהם.

כמו שכתבתנו למעלה, הר הכסף אינו יכול למצוא את כל הכספים האבודים שלך ולכן משרד האוצר העניק לנו רישיון מיוחד לעשות זאת עבורכם.

זה הזמן שלך למצוא את הכספים האבודים שלך בלי תירוצים!

הבדיקה הראשונית חינם!