כתבו לנו בוואטצאפ

058-888888

072-397-2399

התקשרו עכשיו!

כתבו לנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הר הכספים

הר הכספים

החיים התובעניים שלנו משכיחים מאתנו לא אחת דברים חשובים שאנו צריכים לעשות: לנקות את האבק שהצטבר מהרהיטים, למסור את הרכב לתיקון במוסך ולעתים גם לבדוק את מצב הכסף שלנו. במדינה שבה מחליפים עבודות מדי תקופה, יש צורך לעקוב אחר הכספים. כדי למצוא את הכספים האבודים, השיק משרד האוצר מנוע חיפוש מיוחד אשר נקרא הר הכסף.

חיפוש בערבון מוגבל

הר הכסף נועד לאתר קרנות פנסיה או ביטוחים שהקשר עמם אבד. מדובר במנוע חיפוש חינמי וידידותי למשתמש, אך גם הוא אינו נטול בעיות. כל מי שמבקש לאתר את הכספים האבודים שברשותו, עלול להיתקל במספר בעיות:
  • לא ניתן לראות את כל התמונה – מנוע החיפוש של משרד האוצר מציג את הביטוחים והקרנות שהיו קיימים בעבר, אך לא את אלה שקיימים היום. דבר זה מונע מעמיתים רבים לראות את התמונה האמתית של המצב היום ולקבל החלטות נכונות.
  • מידע על הגופים בלבד – ניתן לראות היכן נמצאים הכספים השונים, אך לא ניתן לאתר מידע ספציפי לגביהם. כך למשל, מהו גובה הסכום שהצטבר בקרנות, אילו קרנות קיימות וכדומה. לאחר ביצוע החיפוש, יש צורך לפנות לכל הגופים האלה.
  • לא תמיד מבינים את מה שרואים – גם אם מצאתם את הגופים המחזיקים במידע על הכסף שלכם, אינכם יודעים תמיד מה לעשות אתו. לשם כך חשוב להתייעץ עם איש מקצוע.

ליועצים הפנסיוניים יש פתרון בשבילכם

אם אתם מעוניינים לחזור ולעקוב אחר הכספים שלכם, כדאי לפנות ליועצים פנסיוניים מקצועיים. יועצים אלה יאתרו את כל הקרנות והביטוחים הרשומים על שמכם ויתנו לכם תמונת מצב מלאה על הכול. הם גם ילוו אתכם לאורך כל התהליך, כדי שתוכלו להחליט אם להשאיר את כספי הקרן במקומם או להעביר אותם לקופה אחרת. אם אתם רוצים לקבל שירות אישי וליווי פרטני, חברת מניב היא החברה המתאימה לכם. מדובר בעסק משפחתי הפועל משנת 1990 בתחום הפיננסים. כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאתם נמצאים בידיים טובות. יש לכם מינוס בבנק? אולי לא תצטרכו לגעת בחסכונות שלכם כדי לסגור אותו. פנו כעת לבירורים נוספים.
דילוג לתוכן