כתבו לנו בוואטצאפ

058-888888

072-397-2399

התקשרו עכשיו!

כתבו לנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

10 דברים מדהימים שתוכלו לעשות עם הכספים האבודים שתקבלו

כספים אבודים הם כספים המגיעים לכם כחוק, אך המעקב אחריהם אבד. אלה יכולים להיות חסכונות בלתי פעילים בבנק, כספים שהופקדו לקרן הפנסיה במקום עבודה נשכח או ירושה מקרוב משפחה שנפטר והשאיר אחריו כספי ביטוחים. אם תבררו לעומק, אתם עשויים למצוא סכומי כסף לא קטנים שאפשר בהחלט לנצל, להשקיע או לחסוך.

דברים שאפשר לעשות עם הכסף האבוד

מצאתם סכום נכבד של כסף לאחר ביצוע פעולת איתור כספים אבודים? אלה כמה טיפים לניצול מרבי של הכסף:
  1. טיול לחו"ל – כמה זמן כבר לא יצאתם לטיול משפחתי באירופה או בארצות הברית? תמיד הסתפקתם בטיול צנוע באחד המעיינות? עכשיו, כשיש לכם כסף, תוכלו סוף כל סוף להפתיע את המשפחה ולצאת לטיול של שבוע מסביב לעולם.
  2. רכישת משכנתא – ראיתם את בית חלומותיכם בקצה הרחוב וחסרים לכם כמה אלפי שקלים כדי לרכוש משכנתא? תוכלו להשקיע את הכספים האבודים ולרכוש דירה.
  3. רכישת רכב – עייפתם מלנסוע בשני אוטובוסים לעבודה? חולמים על רכישת רכב, אך עד עכשיו לא היה לכם כסף? אם מדובר באלפי שקלים שהצלחתם לאתר, זה יעזור לכם ברכישת רכב.
  4. רכישת מוצרי חשמל גדולים – מוצרים כמו מקרר חדש או מכונת כביסה ניתן לרכוש במידה שלא מדובר בסכום כסף גדול שאירתם במסגרת החיפוש אחר כספים אבודים. מצד שני, אם המקרר הישן שלכם מטפטף כבר זמן רב והמוצרים בו מתקלקלים במהירות, זו הזדמנות טובה לקנות מקרר חדש.
  5. כיסוי הלוואות – אם לקחתם הלוואה בזמנו, תוכלו לכסות אותה כעת ולחסוך מכם טרדה מיותרת.
  6. כיסוי אוברדראפטכספים אבודים הם פתרון טוב לכיסוי המינוס שלכם בבנק, או לכל הפחות לצמצומו.
  7. צמצום הוצאות חופשיות – הכספים שמצאתם יכולים לעזור לכם בצמצום ההוצאות החופשיות, אם תפרשו אותם נכונה לתקופה של כמה חודשים (תלוי בסכום שאיתרתם, כמובן).
  8. מימון לימודים – את הכספים שמצאתם תוכלו לנצל למימון קורס שתמיד חלמתם לעשות, אך לא היה לכם כסף עד עכשיו. תוכלו גם לעזור לילד לממן את לימודי התואר הראשון שלו, כדי לחסוך ממנו את עבודת המלצרות לפחות מתקופת המבחנים.
  9. החלפת מקום עבודה – מרגישים שאתם נשחקים במקום העבודה הנוכחי שלכם? רוצים לבצע שינוי אך פוחדים שלא תהיה לכם משכורת חודשית? כעת, עם הכסף שמצאתם תוכלו לעשות הפסקה, לחשב מסלול מחדש ולהתחיל לחפש עבודה חדשה.
  10. חסכון – את הכספים האבודים ניתן להשאיר בקרן הפנסיה הקיימת או לחסוך לצורך רכישה גדולה.

כספים אבודים – אז איך מוצאים אותם?

אם אתם רוצים לברר על כספים אבודים שמגיעים לכם, תוכלו להשאיר פרטים בטופס ליצירת קשר של האתר של מניב, ונציג יחזור אליכם וישמח לתת לכם תמונת מצב כוללת, ובמידה שתסכימו לאתר עבורכם את הכספים.
דילוג לתוכן