כתבו לנו בוואטצאפ

058-888888

072-397-2399

התקשרו עכשיו!

כתבו לנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

4 טיפים לבחירת אפליקצייה לניהול העסק

כשפותחים עסק, חשוב מאוד לעשות כל מה שאפשר בכדי לעזור לו להתקדם ולהגיע הכי רחוק שאפשר, זו הרי המטרה בסופו של דבר. אחת הדרכים לעשות זאת היא ליצור אפיקי עבודה ידידותיים למשתמש, ובעיקר כאלו שמאפשרים לבעל העסק לפנות זמן להתעסקויות חשובות יותר. אפליקצייה לניהול העסק היא דרך מצוינת לעשות זאת, כשלפתע אפשר לבצע מגוון רחב של פעולות באמצעות המכשיר הנייד – מכל מקום ובכל זמן.

אפליקצייה לניהול העסק שתעשה את כל ההבדל

המטרה שלכם היא ליצור לעצמכם סביבת עבודה נוחה. אחד הקריטריונים לכך, הוא האפשרות לעבוד גם מרחוק, כלומר להתעדכן בנעשה בבית העסק גם כשאתם בחופשה או בחוץ בפגישה. אפליקצייה לניהול העסק תאפשר לכם להציץ מידי פעם בהכנסות היומיות, בפעילות הדיגיטלית, ועוד. עם זאת, יש להקפיד לבחור את החברה הטובה ביותר שתבנה את האפליקציה המתאימה ביותר לעסק שלכם:

  • עם ייעוץ ותמיכה מתי שתצטרכו – בעיקר בשלב ההטמעה, כדאי שלבעלי העסקים יהיה ליווי צמוד ומקצועי של נציגים מהחברה שיצרה את האפליקציה שהוטמעה בעסק. במקרים של באגים, שכעת עליהם לבצע הליך מסוים שלא למדתם כיצד לבצע, במקרה שצריך לפתח ולהרחיב את המערכת ועוד, את כל אלו ניתן לקבל באופן ישיר ממענה אנושי.
  • התאמה לארגון – כל ארגון וכל עסק מאופיינים בגודל שונה, מספר עובדים אחר, שיטת עבודה ועוד. המטרה שלכם היא למצוא את האפליקציה שתתלבש על הצרכים והדרישות שלכם ותספק לכם אותם. כלומר, לא האפליקציה מנהלת אתכם, אלא אתם מנהלים אותה והיא רק משתלבת עם המצב הקיים.
  • אפליקציה שיש בה הכל – לא תאמינו כמה אפליקציות קיימות בשוק. השקיעו זמן רב בחיפושים אחר האפליקציה הטובה ביותר שמכילה את כל הפיצ'רים שאתם צריכים בכדי להניע את העסק קדימה, ולהפוך את העבודה להרבה יותר פשוטה וקלה עבורכם, בלי להסתבך עם כמה תוכנות במקביל; ניהול החשבונות והמלאי, מסמכים, שירות לקוחות, ועוד.
  • שירות לקוחות מעולה גם אחרי הטמעת האפליקציה – כדאי לוודא שמי שבונה לכם את האפליקציה ומתאים לכם אותה, גם זמין לכל שאלה לאחר שלב ההטמעה. בחרו בחברה מקצועית המעניקה מענה מקצועי בכמה אפיקים; במייל, בטלפון ואפילו בוואצפ במקרה הצורך, כך שתהיו בטוחים שמתי תצטרכו, יש מי שיעזור לכם.

התאמה לצרכי העסק

הפרמטר החשוב ביותר בבחירת אפליקצייה לניהול העסק היא ההתאמה לצרכי העסק. ישנן חברות המפתחות אפליקציות בעלות פיצ'רים מיושנים, שהעסקים עצמם יהיו חייבים לכוון את עצמם בהתאם. המטרה היא לא לתת לאפליקציה לנהל אתכם, אלא להפך! אתם בעלי העסק, כך שהאפליקציה חייבת להתאים את עצמה אליכם – לצרכים והדרישות שלכם, לדרכי העבודה והגישה המיוחדת שלכם. בדקו היטב את החברה שתבחרו בה, ואל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר, שכן לאפליקציה שתיבחר תהיה השפעה ישירה על כל מהלך העבודה.

דילוג לתוכן