כתבו לנו בוואטצאפ

058-888888

072-397-2399

התקשרו עכשיו!

כתבו לנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בדיקת פנסיה

אם תנסו לספור את כמות הפעמים בחיים שלכם ששמעתם את המילה "פנסיה", בוודאי תגיעו למאות פעמים. כן, נושא הפנסיה שלנו מתחיל להעסיק אותנו מהרגע שבו אנחנו משתלבים בשוק העבודה, עד הרגע שבו אנחנו פורשים לגמלאות ונהנים מקצבאות הפנסיה שלנו, ואפילו אחרי הרגע הזה. הפנסיה היא גורם חשוב בחיים שלנו, ולכן אנחנו צריכים להכיר אותה כמה שיותר לעומק, כבר מהשלבים המוקדמים ביותר של החיים שלנו. במקביל, חשוב גם להכיר נושאים נלווים, כמו בדיקת פנסיה. הנושא הזה הוא הרבה יותר חשוב ממה שאתם אולי חושבים כרגע, ועל מנת לעשות סביבו קצת סדר – החלטנו לרכז לכם כאן כמה פרטים שחשוב שתדעו מראש.

כספי פנסיה – הכספים שעומדים לאפשר לכם לחיות עד 120

לאורך החיים אנחנו דואגים לעבוד קשה, ולחסוך כספים רבים שיוכלו לשמש אותנו בעתיד. עם היציאה שלנו לפנסיה, אנחנו מפסיקים לעבוד ולקבל משכורות מסודרות, ואת מקומן תופסים כספי הפנסיה שצברנו לאורך השנים. כספי הפנסיה האלו יכולים לשמש אותנו לכדי כל צורך שרק יתחשק לנו למלא – טיולים משפחתיים, טיסות לחוץ לארץ, שמירה על אורח החיים שלנו הכולל חברות במועדונים שונים ואימוני כושר בקאנטרי קלאב שמתחת לבית, רכישת תרופות וציוד רפואי ועוד.

מכל אלו ניתן להסיק באופן חד משמעי שכספי פנסיה הם חשובים מאוד, וככל שנצבר בהם סכום גדול יותר – כך נוכל להבטיח לעצמנו רמת חיים גבוהה יותר. אז איפה בעצם מתחילות בעיות?

בדיקת פנסיה – זה לא צריך להיות בעייתי, זה פשוט צריך להתבצע

קורה מצב לאורך החיים שלנו שבו אנחנו לא פעם עוברים בין מקומות עבודה. מקומות העבודה שלנו הם בעלי הסדרים קבועים עם קרנות פנסיה שונות, וכך יוצא מצב שאם אצל מעסיק א' הפרשנו יחד כספים לקרן פנסיה שמתנהלת אצל חברה א', מעסיק ב' דווקא עובד עם חברת קרן פנסיה ב', ויפריש את הכספים שלנו לשם. אמנם ניתן כמובן להמשיך את תשלומי הפנסיה לקרן הפנסיה הקיימת שלכם, אבל לא כל האנשים מודעים לכך שהדבר אפשרי, וכך נפתחות עבורם עוד ועוד קרנות פנסיה שונות, עם כספים ששוכבים בהן סתם.

קרנות פנסיה שנסגרות בעקבות חוסר פעילות – הבעיה המרכזית שלכם

עוד רגע נגיע לבדיקת פנסיה ולמה הוא כל כך מהותי, אבל ראשית כדאי להבין שעל מנת להמשיך את קרן הפנסיה הפעילה שלכם, היא תצטרך לראות שיש בה פעילות. במידה ואין בה פעילות של הפרשת כספים, בין אם מועטים ביותר שיופרשו על ידכם באופן עצמאי, ובין אם בכמויות גדולות יותר על ידי המעסיק שלכם – אתם עלולים לאבד את הזכויות שלכם עליה – סיטואציה שהיא בעייתית מאוד וגורמת לכם להפסיד כספים רבים שצברתם לאורך השנים. לכן, בדיקת פנסיה הוא חשוב כל כך, אז בואו נראה איך זה עובד.

בדיקת פנסיה לאיחוד קרנות הפנסיה והמשך קבלת הזכויות

בדיקת פנסיה, אם כך, הוא קריטי במיוחד. הוא זה שמאפשר לכם לרכז את כל קרנות הפנסיה שנפתחו עבורכם לאורך השנים לכדי קרן פנסיה אחת ויחידה, שבה נמצאים כל הכספים ששייכים לכם. למרבה האבסורד, לא מעט קרנות פנסיה שנפתחות אצל מעסיקים שאנשים עובדים אצלם במשך תקופת זמן קצובה, הן קרנות פנסיה שצברו כמה מאות או אלפי שקלים בלבד, והן בכלל לא נמצאות במודעות של האדם שהן שייכות לו.

בגלל שאנשים רבים אינם מודעים אפילו לקרנות הפנסיה השונות ששייכות להם, הם לא מודעים לכך ששייכים להם אלפי שקלים שמצטברים יחד לעשרות אלפי שקלים – סכום לא מבוטל בשום אופן, שיכול לשמש אותם לכדי צרכים שונים. כאן בדיוק בדיקת פנסיה נכנס לתמונה, והוא רלוונטי לכם יותר ממה שאתם חושבים.

בדיקת פנסיה – איך זה עובד בפועל?

אז יש כמה אפשרויות שבאמצעותן תוכלו לבצע בדיקת פנסיה. האפשרות הראשונה היא באופן עצמאי, ובמסגרתה תוכלו לפנות בעצמכם לכל קרן פנסיה בנפרד, לתת את פרטיכם האישיים, ולהמתין לתוצאות הבדיקה שתוכל להראות על קיומה או אי קיומה של קרן פנסיה ששייכת לכם אצל החברות השונות. זוהי אופציה מייגעת וארוכה, שתגרום לכך שגם במידה וימצאו קרנות פנסיה על שמכם – ייתכן ותצטרכו לעבור עוד דרך נוספת על מנת לקבל את הכספים ששוכבים בהן ומגיעים לכם.

לעומת זאת, בדיקת פנסיה עם האפשרות השניה שעומדת מולכם לבחירה היא אפשרות הרבה יותר נוחה, קלה ומקצועית. אז איך עושים אותה? הכירו את מניב.

בדיקת פנסיה עם מניב – מחפשים דרך חכמה? הפסיקו לחפש – הנה היא לפניכם!

במידה ואתם חושבים או יודעים שיש קרנות פנסיה על שמכם שמסתובבות אי שם בעולם, אך אתם לא יודעים בדיוק כיצד להתחיל את הדרך למציאתן ולמשיכת הכספים שלכם מהן – חברת מניב היא בדיוק הכתובת עבורכם. חברת מניב מתעסקת באיתור כספים אבודים, וכחלק מהם גם בבדיקת פנסיה ששייכים לכם. חברת מניב פועלת בכל הערוצים האפשריים על מנת לאפשר לכם להגיע לכל קרנות הפנסיה ששייכות לכם בקלות ובמהירות, ועם כמה שפחות פרוצדורות בירוקרטיות ומתישות, ולבסוף תוכלו לקבל עזרה גם במשיכת הכספים.

תנו לנו לעשות את העבודה עבורכם

במקום שתתחילו להתרוצץ ממקום למקום, להשיג מסמכים וטפסים שיוכיחו שאתם אכן אתם, לעשות עשרות טלפונים ולקבוע פגישות בכמות בלתי נסבלת – אתם מוזמנים לפנות אלינו לשם בדיקת פנסיה ששייכים לכם. אנחנו מכירים את דרכי ההתנהלות של החברות השונות, את המסמכים שתידרשו להציג, את אורך ההליך ואת הגורמים שאליהם צריך לפנות לאורך הדרך.

בדיקת פנסיה עם מניב הופך את כל המשימה להרבה יותר פשוטה ויעילה, ובעיקר בצורה שמבטיחה שכל מה ששייך לכם – אכן יגיע לידיים הנכונות – הידיים שלכם.

האם בדיקת פנסיה עם מניב זה יקר?

אחד היתרונות הגדולים שלנו הוא שאנחנו מציעים בדיקות ראשוניות עבור בדיקת פנסיה בצורה חינמית לחלוטין. אנחנו לא נחייב אתכם עבור הבדיקה הראשונית בשום אופן, ורק במידה והבדיקה תעלה תוצאות שיצריכו נקיטת פעולות נוספות – נשתף אתכם בעלויות לפני כל פעולה. מה שבטוח הוא שאנחנו מבטיחים שירות מעולה עם מחירים הוגנים, ובעיקר דואגים לכך שלא תצטרכו עוד לרדוף אחרי אף גורם כדי לקבל את הכסף שמגיע לכם. פנו אלינו עוד היום דרך אתר האינטרנט שלנו, השאירו פרטים, ונשמח לחזור אליכם בהקדם כדי להתחיל בדרך המשותפת שתעזור לכם להבין כמה כסף בדיוק יש בקרנות הפנסיה שלכם.

כבר אלפי ישראלים ביצעו בדיקת פנסיה

דילוג לתוכן