כתבו לנו בוואטצאפ

058-888888

072-397-2399

התקשרו עכשיו!

כתבו לנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

2 דרכים לאיתור קופות גמל אבודות

2 דרכים לאיתור קופות גמל אבודות

יש שתי דרכים עיקריות בהן תוכלו לאתר את קופות הגמל הרשומות על שמכם
ולמשוך מהן את הכספים. באיזו דרך אתם בוחרים?

בבדיקה שנערכה על ידי משרד האוצר התגלה נתון מדהים. מיליארדי שקלים שוכבים בקופות גמל, פוליסות ביטוח וחשבונות פנסיוניים ללא דורש. כיצד קורה מצב כזה? יש מספר סיבות, אך במאמר זה נעסוק לא בגורמים לקיומם של כספים אבודים, אלא בדרכים בהם תוכלו לאתר את הכספים ואת קופות הגמל השונות הרשומות על שמכם.

דרך אחת: הר הכסף של משרד האוצר

משרד האוצר הקים אתר אינטרנט בשם "הר הכסף" ובו מנוע חיפוש שנועד לאתר חשבונות אבודים כולל קופות גמל. כדי לבצע איתור קופות גמל אתם צריכים להיכנס לאתר ולבצע שתי פעולות בלבד:

  • בחרו באפשרות "חיפוש חסכונות פנסיוניים ופוליסות ביטוח חיים".
  • הזינו פרטים אישיים: מספר ת.ז + תאריך בו הונפקה התעודה. לצרכי זיהוי ואבטחת מידע תתבקשו לענות גם על מספר שאלות נוספות.

לאחר מכן, יופיע מסך עם תוצאות החיפוש, שיכלול את שם הגוף המוסדי בו יש לכם חשבון (לדוגמה שם חברת הביטוח), סוג המוצר (קופת גמל, קרן השתלמות וכן הלאה) ופרטים ליצירת קשר.

מכאן, ההמשך תלוי בכם. אתם אלו שתצטרכו לפנות לגופים הרשומים ולבקש מידע אודות קופות גמל על שמכם. כדאי לדעת שהחיפוש באתר מוגבל ל-10 כניסות ושהאתר אינו מתחייב לספק מידע מלא. לכן, יש עוד דרך.

דרך שנייה: חברה לאיתור קופות גמל

הר הכסף יכול לתת לכם מידע ראשוני מצוין, אולם כמה זמן אתם יכולים להשקיע בשיחות טלפון ופניות לגופים השונים כדי לאתר נתונים נוספים ומידע מלא? לשם כך יש חברות העוסקות באיתור מהיר ויעיל של קופות גמל.

חברות אלו מתמחות באיתור חשבונות וכספים אבודים לכל לקוח, כולל קופות גמל וקרנות נוספים. לאחר האיתור, נציגי החברה הם אלו שיפנו בשמכם לגופים השונים כדי לקבל תמונת מצב מלאה אודות מספרי הקרנות, הסכום הקיים בקופה והתנאים להם אתם מחויבים.

אתם כלקוחות שפנו לקבלת השירות, תקבלו מאיתנו דו"ח מסכם שיכיל את כל הממצאים ובמידה ותרצו, תוכלו להיעזר בשירותי החברה כדי לבצע פעולות נוספות כמו ייעוץ לגבי משיכת כספים או איחוד קרנות וקופות.

איתור כספים אבודים עם שירות נפלא

כבר אלפי ישראלים אנשים ביצעו איתור כספי גמל
 


דילוג לתוכן