כתבו לנו בוואטצאפ

058-888888

072-397-2399

התקשרו עכשיו!

כתבו לנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

3 דברים שאפשר לעשות עם כספי פנסיה שמשכתם

כספי פנסיה הם כספים שכולנו מחכים לרגע שבו נוכל לגעת בהם ולהתחיל להנות מההפרשה שלנו ושל המעבידים שלנו לאורך כל השנים. בין אם משכתם כספי פנסיה לפני גיל הפרישה ובין אם משכתם אותם אחרי גיל הפרישה, יש כמה וכמה דברים שתוכלו לעשות איתם. כדי שלא תצטרכו לחפש רחוק מדי, הכנו לכם כאן 3 דברים שאפשר לעשות עם כספי פנסיה שמשכתם, וכל מה שיישאר לכם זה פשוט לקרוא ולקבל החלטה. אז קדימה, שנתחיל?

כספי פנסיה – על כמה בכלל מדובר?

סכומי כספי פנסיה עבור כל אחד מאיתנו הם שונים. הסכומים תלויים בגובה ההכנסה שהיתה לכם לאורך החיים ובהתאם גובה ההפרשה של המעסיק ושלכם לקרן הפנסיה, תלויים בחברת הביטוח שבה נמצאת קרן הפנסיה שלכם והאם היא משתלמת מספיק, תלויים בגובה המס שיגבה מכם בעת משיכת כספי פנסיה ועוד גורמים נוספים שיכולים להשפיע על כמה מדובר.

3 דברים שאפשר לעשות עם כספי פנסיה שמשכתם

אז נכון שהכי מפתה זה להתחיל לפזר את הכספים שתמיד רציתם על טיול מפואר כמו קרוז סובב איים או מכונית יקרה, אבל בגלל שמדובר כאן על סכומי הכסף שעומדים לכלכל אתכם עד תום ימי חייכם – כדאי להתנהג איתו בתבונה. ומה זה בעצם אומר?

ממש כמו שלפני הפנסיה חשבתם היטב לפני כל צעד שעשיתם, כך גם מומלץ להתנהג עכשיו. הסכום אולי נראה גדול כשהוא מופיע בבת אחת, אבל בפריסה שלו לאורך השנים בסופו של דבר מדובר בסכום מוגבל שלא כדאי להשתולל איתו. אחד הדברים החכמים שניתן לעשות הוא להשקיע את הכסף בקרנות שיניבו ממנו עוד כסף, וכך להבטיח עוד הכנסה של כמה אלפי שקלים בחודש.

השקעה בנכסים וגם קצת הנאות מהחיים

עם כספים שצברתם לאורך השנים ועוד דחיפה קטנה מכספי פנסיה שאיתרתם, אתם יכולים להגיע לסכומים שיאפשרו לכם להשקיע בנכסים כמו דירות, רכבים, מגרשים ועוד. כל אלו יוכלו, בהמשך, להעלות את שווי הכספים שהשקעתם. הדבר השלישי והאחרון הוא השקעה בעצמכם! נכון שלא כדאי לשרוף המון כסף בבת אחת, אבל טיול של כמה ימים להתרעננות והנאה בהחלט בא בחשבון. תהנו!

כבר אלפי ישראלים ביצעו איתור כספים

דילוג לתוכן